Масаж спини

Home

Масаж спини у Львові – студія масажу Pazen

МАСАЖ СПИНИ 30ХВ

₴ 450

Тривалість

30 ХВ

МАСАЖ СПИНИ 45ХВ

₴ 550

Тривалість

45 ХВ

Масаж спини – один із найефективніших способів боротьби з болем у м’язах. Коли травма, розтягнення, коли защемлюються корінці спинного мозку – масаж спини допоможе усунути проблеми.

Як працює масаж спини?

Класичний масаж спини застосовують для релаксу, оздоровлення чи профілактики. Перед сеансом майстер обговорить із вами проблему, зважить усі показання та протипоказання – щоб під час процедури застосовувати найбільш ефективні техніки.

Наприклад, у деяких випадках потрібно використовувати глибокий масаж тканин. Це коли масажист фокусується на роботі з глибокими м’язами та сполучними тканинами. Така техніка корисна для клієнтів, у яких хронічно напружені м’язи, відчутна слабкість спини, травми після спорту тощо. Класична терапія призначена для того, щоб зосередитися на ділянках болю та напруження.

Показання для масажу спини

Біль у спині – чи не найпоширеніша проблема, з якою люди приходять у Студію масажу Пазен. Окрім цього, показання для сеансу:

 • головний біль, біль у спині чи у поперековому відділі хребта;
 • остеохондроз;
 • після ударів, розтягнень м’язових тканин, сухожиль;
 • після переломів;
 • у випадках вивихів чи м’язової деформації;
 • коли у клієнта артрит різних стадій розвитку;
 • при радикуліті;
 • якщо діагностували недостатність м’язів серця (до 3 ступеня);
 • якщо гіпертонія, гіпотонія;
 • під час реабілітації після інфаркту;
 • після бронхіту та пневмонії;
 • якщо виразка шлунку;
 • при хронічній втомі, остабленні імунітету;
 • сколіоз, атрофія м’язів тощо.

 

Перед сеансом у випадку захворювань радимо спершу проконсультуватися зі своїм лікарем.

 

Яка б не була причина болю, якісний масаж професійних майстрів допоможе позбутися проблеми. Втім, дуже важливо не затягувати з відвідуванням масажного кабінету і під час консультації визначити джерела болю.

Коли масаж спини не варто виконувати?

Не рекомендуємо масаж спини під час інфекційних захворювань, якщо вони у стадії загострення. Також при проблемах згортання крові, венеричних хворобах, туберкульозі, пошкодженнях кісток, переломах хребця, хронічному остеомієліті тощо.

Чи можна на масаж вагітним?

Однозначної відповіді немає. Тут потрібно зважати на стан жінки, а також врахувати рекомендації лікаря. Якщо акушер-гінеколог та терапевт прийняли рішення, що можна – запрошуємо до нашої студії. 

 

Масаж для вагітних особливо не відрізняється від класичного. Майстер враховує час, силу натискань і зручну позу для вагітної. Радимо також звернутися до майстра, який знайомий з акупунктурними точками тіла, щоб він розумів, як з ними поводитися під час процедури. У нашому салоні такі працюють, тож можете бути спокійні щодо безпеки.

Найпопулярніші види масажу спини у Львові

У нашій студії можна записатися на кілька видів масажу спини. Їхню доцільність та кількість проведень допоможе визначити майстер під час безкоштовної консультації.

 • Класичний масаж спини.

Цей масаж можна проводити пацієнтам будь-якого віку. Майже немає протипоказань. У результаті сеансу – покращите стан окремих систем та всього організму.

 • Точковий. Масажист працює над впливом на різні рефлекторні точки, які пов’язані з роботою внутрішніх органів.
 • Вібраційний масаж виконують спеціальних приладів, які створюють вібрації певних амплітуд та частот. Ефективно бореться зі застоєм мокроти у дихальних органах.
 • Гідромасаж – це вплив на спину за допомогою струменів води.
 • Вакуумний масаж допомагає збільшити кровообіг та покращити лімфодренаж на місцях дії.
 • Лімфодренажний масаж покращує стан шкіри, бореться з набряками та позитивно впливає на імунну систему.
 • Спортивний масаж виконують після травм, ушкоджень спини та в якості терапії під час підготовки до змагань – щоб попередити можливі травми та розтягнення.

Основні правила масажу спини

Перед кожним масажем ми проводимо консультації, щоб зрозуміти стан здоров’я та які саме техніки підходять для конкретного випадку. Під час сеансу просимо пацієнтів ділитися відчуттями, уподобаннями, щоб масаж був максимально ефективним.

 

Пацієнт лягає на прямий жорсткий масажних стіл. Температура повітря у кабінеті – максимально комфортна, щоб можна було розслабитися.

 

Для кращої взаємодії з тілом використовуємо спеціальні олії.

 

Рухи направляємо від центральної частини спини до периферії. Від низу – до верху. Залежно від тривалості сеансу можемо впливати на тканини інтенсивніше.

 

Якщо у пацієнта гіпертонія, виконуємо масаж зверху вниз, щоб не збільшувати кровоносний тиск.

 

Багато пацієнтів запитують, чи можна проводити масаж спини вдома. Ми не рекомендуємо. Адже через недостатню кількість знань та досвіду можна травмувати хребет, м’язи і зв’язковий апарат. У нашій студії працюють майстри з медичною освітою, які зосереджені на результаті – оздоровленні вашого організму та покращенні самопочуття.

Що не варто робити після масажу спини?

Після сеансу не можна різко вставати. Рекомендуємо кілька хвилин відпочити, інакше в організмі виникне дисбаланс, який може призвести до м’язової слабкості чи поганого самопочуття.

 

Також не рекомендуємо пити каву та чай.

Скільки сеансів потрібно?

Це теж індивідуально. Все залежить від гостроти проблеми. У середньому – 5-10 сеансів. Втім, навіть після першого масажу спини ви відчуєте покращення і приплив енергії.

 

Наприклад, під час роботи ви найбільше навантажуєте шийно-комірцеву зону. Тоді фахівці рекомендують проводити масаж спини регулярно. Також важливо не чекати больових відчуттів, а запобігати їм. Після робочого дня можете відвідати процедуру і зняти навантаження, яке накопичилося протягом дня. Відтак, наступного дня відчуєте приплив енергії.

 

Якщо вибираєте курси масажу, радимо їх повторювати кілька разів на рік. Для того, щоб зберегти здоров’я та усунути проблеми, які вже завдають клопотів.

Відповіді на найпопулярніші запитання про масаж спини

Чому після масажу стає легше?

Під впливом масажу м’язи розігріваються, покращується кровообіг, зникають застої, які ускладнювали роботу організму. Відповідно, зникає біль.

Як часто потрібно відвідувати масаж?

1-2 рази в тиждень. При лікувальному масажі ми враховуємо інтенсивність больових відчуттів – тоді рекомендуємо відвідувати студію через день.

Які зони входять у масаж спини?

М’язи шиї, плечей, лопаткової ділянки, прямі й косі м’язи спини, попереково-крижовий відділ.

Що не варто робити перед масажем?

 • пити алкоголь;
 • приймати інтенсивні сонячні ванни;
 • хворіти на інфекційні захворювання;
 • приділяти дуже багато часу зовнішньому вигляду)
 • приймати гарячий душ.

Масаж спини у Львові

Запрошуємо до Студії масажу Пазен. Тут розуміють, що кожна проблема індивідуальна, тож перед сеансом проведуть детальне дослідження стану вашого здоров’я. У деяких випадках, коли проблема потребує роботи з іншими фахівцями, ми можемо відмовити. Працюємо на результат!

 

Ми не пропонуємо чарівних масажів, які за один сеанс допоможуть впоратися з проблемою. Відбудовуємо поступовий курс на покращення вашого організму. Не втомлюємось нагадувати: якісний масаж – основа вашого здоров’я, тож радимо відвідати масажиста ще до того, як больові відчуття перешкоджатимуть вам повноцінно жити.

 

Записуйтесь на процедуру у зручний для вас час. Може бути вихідний чи будній день – ми працюємо щодня. Графік підберемо відповідно до вашого ритму життя та побажань.

 

Реєструйтеся на масаж на нашому сайті. Ціна масажу спини залежить від часу проведення. Від 400 грн/30 хв. Якщо потрібно курс – пропонуємо приємні знижки та бонуси.

Крім того, для захисників України у нас діє постійна знижка – -20% на будь-який сеанс.