Кінезіологічне тейпування

Home Послуги

Кінезіологічне тейпування у Львові

Кінезіологічне тейпування у Львові

ТЕЙПУВАННЯ КІНЕЗІОЛОГІЧНЕ 200

₴ 200

Тривалість

-

ТЕЙПУВАННЯ КІНЕЗІОЛОГІЧНЕ 600

₴ 600

Тривалість

-

Один з методів ефективного лікування травм рухового апарату та розтягнення зв’язок — це кінезіологічне тейпування. Мануальна терапія, вигадана ще в 1973 році лікарем Кензо Касі, спочатку застосовувалась для професійних спортсменів. Сьогодні кінезіотейпування є популярною методикою для зняття болю, позбавлення від набряків, швидкого відновлення тіла після фізичних навантажень, травм, хвороб, оперативних втручань.

Фізична терапія передбачає застосування спеціальних стрічок, які відрізняються за кольором, мають клейку основу, еластичні властивості, міцно тримаються на тілі кілька діб без необхідності заміни. Кінезіологічне тейпування широко застосовується в гінекології, неврології, ортопедії. Якщо ви хочете покращити стан свого здоров’я, пришвидшити реабілітацію, на кінезіологічне тейпування у Львові вас запрошує наша студія масажу PAZEN.

Що таке кінезіологічне тейпування?

Кінезіотейпінг — це накладання на шкіру спеціальних стрічок, що мають бавовняну основу, розтягуються майже на 190% від свого початкового розміру. Ідея терапії полягає в зменшенні навантаження на уражену ділянку шляхом підіймання шкіри, збільшення простору між нижчим шаром епідермісу та прилеглою структурою. Таке подразнення забезпечує зниження тиску на тканини та больові рецептори, активує відтік лімфи.

На тілі клейка стрічка зберігається 5-14 діб. При цьому тейп не спричиняє дискомфорту, він майже невідчутний. З наклеєною стрічкою можна займатись спортом, плавати в басейні, приймати душ. Перед накладанням тейпи потрібної довжини відрізають від рулону. Наклеювання стрічок виконується в різних формах:

 • I — забезпечує зняття болю при травмах опорно рухового апарату, пошкодженнях нижніх кінцівок;
 • X — фізична терапія для м’язів, які активуються під час руху;
 • Y — форма для покращення тонусу, позбавлення від запалення при травмах, міозиті;
 • «Локшина», «Павук» або «Лімфа-тейп» — універсальна комбінація, що стимулює відтік лімфи, позбавляє від набряків.

Форма наклеювання тейпів обирається в залежності від стану пацієнта. Накладання стрічок відбувається уздовж проходження м’язів та лімфотоку. Дія тейпів починається майже одразу, коли клей нагрівається до температури тіла й активізується.

Ефект від кінезіотейпінгу

Завдяки особливостям методики кінезіотейпінг комплексно впливає на організм, включаючи шкіру й гіподерму (підшкірну клітковину), м’язи, м’який скелет (фасції), зв’язки.

 1. Найбільшу ефективність кінезіологічне тейпування дає під час руху.
 2. Дія кінезіологічного тейпування нагадує тертя, з допомогою якого ми можемо зняти неприємні відчуття після ударів, забоїв.
 3. Подразнення шкіри з відтягуванням стимулює кровообіг, надає лімфодренажний ефект, знімає запалення.
 4. Використовувати кінезіотейпування можна для покращення стану опорно рухового апарату, м’яких тканин, нижніх кінцівок.
 5. До ділянок, в яких накладені тейпи, мігрують фібробласти, що сприяє природному створенню колагену та пришвидшує регенерацію тканин без утворення рубців.

Застосовувати кінезіотейпування можна з різною метою. Техніка є складовою ефективного лікування рухового апарату, а також допомагає:

 • зняти біль після тяжких тренувань й фізичних навантажень;
 • покращити форми фігури після пологів;
 • швидше відновитися після травм, операцій;
 • підвищити рухомість суглобів;
 • зняти компресію, м’язові блоки, спазми;
 • прибрати набряки;
 • запобігти появі шрамів, рубців після загоєння шкіри.

Цей метод мануальної терапії активно використовують як частину терапевтичного курсу в ортопедії — сколіоз, бурсит, юнацький кіфоз, викривлення гомілок. Також кінезіотейпування ефективне при гінекологічних, неврологічних хворобах, в педіатрії, спортивній медицині.

Які переваги має кінезіотейпування?

Завдяки особливому впливу на тканини кінезіотейпування допомагає майже на 80% знизити больові відчуття, припинити запалення, розслабити м’язи, налагодити нормальний відтік лімфи. Під дією тейпів рух кінцівок полегшується, суглоби стабілізуються м’яко, зменшуються набряки, зникають синці та гематоми. Також перевагами методу є:

 • універсальність, можливість застосування для розв’язання різних проблем зі здоров’ям;
 • комплексний вплив на організм;
 • безпечність. При правильному накладанні стрічок використовувати кінезіотейпування можна навіть для дітей та вагітних жінок;
 • зручність. Стрічки майже непомітні на тілі, не спричиняють дискомфорту під час рухів. З тейпами можна приймати душ, плавати, тренуватись;
 • результативність та швидкість. Нанесення стрічок на тіло у наших професійних фахівців займає кілька хвилин. Носити тейп можна протягом 1-2 тижнів без зміни. Якщо пошкодження низького ступеня тяжкості, для відновлення здорового стану вистачає 1 курсу кінезіотейпування;
 • косметичний ефект. Тейпування застосовується для розгладження зморшок, підвищення еластичності шкіри, позбавлення тіла від набряків, стимуляції вироблення колагену для anti-age ефекту.

В нашій студії PAZEN кінезіологічне тейпування у Львові виконують кваліфіковані фахівці. Профільна освіта, багаторічний досвід, постійне вдосконалення навичок, використання високоякісних тейпів — все це дозволяє нашим спеціалістам надавати послуги з кінезіотейпування на найвищому рівні. Для запису на сеанс просто зв’яжіться з нами зручним способом!